• Wpisów: 35
  • Średnio co: 45 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:13
  • Licznik odwiedzin: 10 451 / 1647 dni
 
soundsoftheworld
 
opowiadanierpg
 
Echo to tylko odbicie dźwięku > Tworzymy wspólną historię: Dobry deń, wstawiam opis mojej bohaterki ^-^

~~~

1. Imię i nazwisko: Natalija Ražnatović
2. Wiek: 18 lat
3. Pochodzenie: Jej rodzina pochodzi z Rosji, przez co, od ciągłego porozumiewania się w domu po rosyjsku, Natalija ma w zwyczaju zaciągać wyrazy i wplatać w wypowiedzi rosyjskie słowa.
4. Zainteresowania: Natalija uwielbia tańczyć, chociaż nigdy by się do tego przyznała. Czasami, zamiast spędzać czas z innymi ludźmi, woli zagłębić się w lekturze jakiejś książki. Uwielbia rządzić i rozstawiać, jak to sama określa, "niższą klasę" po kątach. Poza tym, mało o niej wiadomo.
5. Wygląd: Natalija jest całkiem wysoką, bardzo jasną blondynką o niebieskoszarych oczach. Jej włosy są proste i sięgają do połowy pleców. Gdy czesze je w kitkę, wypadają z niej pojedyncze, krótsze kosmyki, co niezwykle ją irytuje. Źrenice jej oczu są prawie zawsze zwężone, przez co może sprawiać wrażenie lekkiej psychopatki. Jest wiecznie wyprostowana i trzyma głowę podniesioną wysoko w górze, by pokazywać innym swą pozycję. Ma dość kobiecą figurę, szczupłe nogi i szerokie biodra, przez które może sprawiać wrażenie grubszej niż jest w rzeczywistości.   Ubiera się prawie zawsze tak samo: nosi obcisłe, ciemne spodnie, a biodra chowa pod długimi swetrami w chłodnych kolorach. Nie nosi biżuterii, oprócz małej, złotej bransoletki na lewym nadgarstku. Jedyną częścią garderoby, z którą lubi eksperymentować są buty, które są jej jedyną miłością. Czuje się niekomfortowo w makijażu, więc go nie nakłada. Wyjątkiem są usta, które maluje ze względu na bardzo blady odcień. Ma jasną, wręcz białą cerę bez śladów rumieńców. (nie wstawiam zdjęcia, ponieważ jestem zagorzałą przeciwniczką ograniczania wyobraźni)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków